На головну | Нові | Популярні | Радимо пограти | Рейтингові | Вибрані | Безкоштовні ігри онлайн Безкоштовні ігри онлайн. Грати безкоштовно онлайн ігри Сайт на русском языке  Сайт на украинском языке
Зомбі гри

Зомбі гри - онлайн гра

9581.02 kB. 18318Проголосуйте за гру "Зомбі гри":


Опис гри Зомбі гри:

Як отримати порцію адреналіну сидячи за комп'ютером? Все дуже просто - варто пограти в зомбі ігри, які удосталь зібрані на нашому сайті і скинувши вантаж повсякденних проблем, поринути з головою в відстріл кровожерливих мерців. Граючи в бесплатные игры зомби Ви з легкістю випустіть пар, зніміть напругу і весело проведете час. Коли у Вас в арсеналі заряджене під зав'язку вогнепальна зброя та вибухові речовини, Ви зможете просто посміятися над незграбними, повільно шествующими зомбі. З таким арсеналом Ви будете неймовірно крутим бійцем і граючись переможете орди цих огидних створінь.Подобається гра? Додайте її до обраного!

Перейти в розділ Обрані.

Гра Зомбі гри належить до жанрів: Зомбі Cтрашилки Стрілялки
Рекомендуємо пограти:
Безкоштовні онлайн ігри
Безкоштовні онлайн ігри

Покажіть цю гру друзям:

    Будь ласка проголосуйте, якщо гра Вам сподобалася!


И зачем Вас занесло ночью на кладбище, где властвуют зомби? Отстреливайтесь, не забывайте вовремя перезаряжать оружие. При большом количестве мертвяков используйте ружье, которое дается Вам не всегда. С каждым новым уровнем сила зомби растет, старайтесь уничтожать их на дальних подступах, потому что некоторые могут появиться совсем близко от Вашего героя. Играйте в игры стрелялки зомби и постарайтесь установить новые рекорды прохождения этой увлекательной игры.


Інші схожі ігри

Найкращі онлайн ігри


Жанри ігор
Статистика
Всього ігор: 8449

ПлагіниCopyright © 2012-2013 flashtop.com.ua
Компьютерные игры онлайн Каталог сайтов Всего.RU Create a free website