На головну | Нові | Популярні | Радимо пограти | Рейтингові | Вибрані | Безкоштовні ігри онлайн Безкоштовні ігри онлайн. Грати безкоштовно онлайн ігри Сайт на русском языке  Сайт на украинском языке
Описание

Ігри черепашки ніндзя


Ігри черепашки ніндзя безкоштовно і ігри черепашки мутанти онлайн на флеш. Підбірка найкращих ігор черепашки ніндзя для всіх любителів цих героїв. Грайте в ігри черепашки ніндзя без реєстрації і скачування. У реальному житті черепахи досить повільні, проте в коміксах можливо все і навіть такі неквапливі персонажі можуть стати вправними і стрімкими. А якщо їх навчити всіляких прийомів рукопашного бою, то тут і до лавров супер-героїв зовсім недалеко. Черепашки ніндзя - четвірка підлітків-мутантів, які отримали свої бойові навички, навчаючись у щура-мутанта по імені Сплінтер. Їх притулок знаходиться в каналізації міста Манхеттен і їх основна місія - боротися зі злочинністю та іншим злом на вулицях цього міста. У черепашок досить гучні імена, які вони запозичили у знаменитих людей епохи відродження - Леонардо, Рафаель, Мікеланджело і Донателло. У кожного з них свої способи ведення бою, хтось користується нунчаками, інший воліє кинджали або меч, однак всі вони об'єднані однією метою, не дати поганим хлопцям управляти вулицями міста і гнобити мирних жителів. Однак у Черепашок Ніндзя, крім цього є вороги і страшніше. В особі Шреддера - злобного майстра-ніндзя вони отримали сильного і небезпечного суперника, що заважає їм протягом усіх їх місій і завдань. За мотивами цих захоплюючих коміксів і знятих мультсеріалів були створені черепашки ніндзя ігри безкоштовно, які організують для Вас зустріч з Вашими улюбленими персонажами. Тепер Вам самим доведеться вжитися в роль однієї з черепашок і битися зі злочинцями в міських кварталах Манхеттена. Граючи в ігри черепашки ніндзя онлайн, Ви навчитеся відмінно володіти самурайським мечем і іншими видами зброї, використовувати різні прийоми рукопашного бою і внесете свій посильний внесок у справу боротьби зі світовим злом.

Останні ігри


Кращі в категорії Ігри Черепашки ніндзя
Черепашки ніндзя

Онлайн ігри черепашки ніндзя

Страницы:  12...Еще игры ... >
Страницы:  12...Еще игры ... >
Опис жанру
Их убежище находится в канализации города Манхеттен и их основная миссия – бороться с преступностью и прочим злом на улицах этого города. У черепашек довольно громкие имена, которые они позаимствовали у знаменитых людей эпохи возрождения – Леонардо, Рафаэль, Микеланджело и Донателло. У каждого из них свои способы ведения боя, кто-то пользуется нунчаками, другой предпочитает кинжалы или меч, однако все они объединены одной целью, не дать плохим парням управлять улицами города и притеснять мирных жителей. Однако у Черепашек Ниндзя, кроме этого есть враги и пострашнее. В лице Шреддера – злобного мастера-ниндзя они получили сильного и опасного соперника, мешающего им на протяжении всех их миссий и заданий. По мотивам этих увлекательных комиксов и снятых мультсериалов были созданы черепашки ниндзя игры бесплатно, которые организуют для Вас встречу с Вашими любимыми персонажами. Теперь Вам самим придется вжиться в роль одной из черепашек и сразиться с преступниками в городских кварталах Манхеттена. Играя в игры черепашки ниндзя онлайн, Вы научитесь отлично владеть самурайским мечом и другими видами оружия, использовать различные приемы рукопашного боя и внесете свой посильный вклад в дело борьбы с мировым злом.
Найкращі онлайн ігри
Жанри ігор
Статистика
Всього ігор: 8295

ПлагіниCopyright © 2012-2013 flashtop.com.ua
Компьютерные игры онлайн Каталог сайтов Всего.RU Create a free website