На головну | Нові | Популярні | Радимо пограти | Рейтингові | Вибрані | Безкоштовні ігри онлайн Безкоштовні ігри онлайн. Грати безкоштовно онлайн ігри Сайт на русском языке  Сайт на украинском языке
Описание

Софія ігри


Ігри Софія прекрасна і гри принцеса Софія безкоштовно прямо у Вашому браузері - відмінна підбірка кращих безкоштовних ігор Софія для шанувальників мультфильмя Уолта Діснея. Грайте в ігри Софія для дівчаток без реєстрації і скачування. Якщо Ви дивилися чудовий мультфільм про принцесу Софію, то напевно знаєте, що в одному казковому королівстві під назвою Волшебния проживала дівчинка, яка була родом з простої сім'ї і працювала в крамниці зі своїми батьками. Одного разу у короля зносилися домашні тапочки і він покликав їх до палацу, щоб вони принесли йому кращі королівські тапочки для його ясновельможних ніг. Напевно це був просто привід, адже ні для кого не було секретом, що у короля Роланда не було дружини, а коли мам Софії одягла на його ногу першу-ліпшу пару тапочок, він в неї закохався. Як водиться, тут же зіграли весілля і мама Софії - Міранда стала королевою. Відповідно, Софія несподівано для себе самої стала принцесою і тепер її чекає зовсім інша світське життя. Як тепер дівчинку сприймуть королівські родичі, адже вона повинна багато чому навчитися. Її чекає королівська академія і безліч занять. Однак дівчинку далеко не всі прийняли радушео, адже вона була з простої сім'ї. Проти неї навіть ополчився королівський маг. Однак у казці завжди хороший кінець і все для Софії закінчилося благополучно до загальної радості і примирення. На нашому сайті Ви знайде найцікавіші ігри Софія Прекрасна, де Ви самі станете учасником подій мультфільму. Пограйте в зібрані нами гри принцеса Софія і отримаєте задоволення від зустрічі з улюбленими героями.

Останні ігри


Кращі в категорії Ігри Софія
Гра

Софія

Принцеса Софія прекрасна ігри

Страницы:  12...Еще игры ... >
Страницы:  12...Еще игры ... >
Опис жанру
Если Вы смотрели замечательный мультфильм про принцессу Софию, то наверняка знаете, что в одном сказочном королевстве под названием Волшебния проживала девочка, которая была родом из простой семьи и работала в лавке со своими родителями. Однажды у короля износились домашние тапочки и он позвал их во дворец, чтоб они принесли ему лучшие королевские тапочки для его сиятельных ног. Наверное это был просто повод, ведь ни для кого не было секретом, что у короля Роланда не было жены, а когда мам Софии надела на его ногу первую попавшуюся пару тапочек, он в нее влюбился. Как водится, тут же сыграли свадьбу и мама Софии – Миранда стала королевой. Соответственно, София неожиданно для себя самой стала принцессой и теперь ее ждет совершенно другая светская жизнь. Как теперь девочку воспримут королевские родственники, ведь она должна многому научиться. Ее ждет королевская академия и множество занятий. Однако девочку далеко не все приняли радушео, ведь она была из простой семьи. Против нее даже ополчился королевский маг. Однако в сказке всегда хороший конец и все для Софии закончилось благополучно ко всеобщей радости и примирению.
Найкращі онлайн ігри
Жанри ігор
Статистика
Всього ігор: 8295

ПлагіниCopyright © 2012-2013 flashtop.com.ua
Компьютерные игры онлайн Каталог сайтов Всего.RU Create a free website